Monday, January 31, 2011

..Happy February..

My Best month of the year is here..since i ws born on February,mwezi huu ikifika huwa na feel as if maisha yng yana anza ol over again,another reason ts bkoz huu ndo mwezi wa mapenzi..ni ndani ya mwezi huu tunasheherekea Valentine's Day..so as we start ths new month..i wish u ol th best,an i hope u wil be showered with love throughout the month...Happy Februay
Lov u Lotsaaaaaaa.... 

1 comment:

Rachie said...

Happy Birthday and Happy Valentines LOVE!... The word LOVE is written all over you..because you are the February chick..... xoxoxoxoxo